2020 Aslan Burcu Yorumu ve Trendleri

Aslanlara hoş geldiniz diyelim! Nasılsınız, keyifler yerinde mi? İyi ki doğdunuz Aslan burçları. Sizsiz bir dünya, gösteriş ve ışıltıdan noksan olurdu! 23 temmuz itibariyle girdiğimiz Aslan burcunun 2020 yılından ve moda trendlerinden bahsedelim biraz da…

Aslanlar, girdikleri her ortamda parlamasını ve dikkatleri üzerine çekmesini çok iyi bilirler. Aslan burcu, cömert, gösterişli, kalpten, yaratıcı, yüreklendiren ve gururlu bir burçtur. Özgüvenli ve samimidirler. Onları heyecanalandıran olayların içine atlamaktan hiç çekinmeyecek kadar da yüreklidirler. Lükse ve gösterişe düşkündür aslan burçları. Lükse ve gösterişe olan merakı yüzünden modaya ve kıyafetlere çok para harcarlar. Dikkat çekici renkler ve gösterişli ürünler, kırmızı ve altın rengi gibi dikkat çeken, gösterişli, pırıltılı renkleri tercih ederler. Aksesuarlara önem verirler. Özellikle altın, büyük ve pahalı aksesuarlar, pırlanta gibi değeri yüksek takılar takarlar. Cesur desenler, renkler Aslan kadınlarına çok yakışır. Ne kadar abartılı olursa olsun Aslan böyle gösterişli şeyleri üzerinde en rahat taşıyanlardandır.

Yönetici gezegeni Güneş’in burca girişi ile enerjiniz artıyor, yıldızlar ve şanslar 2020’de de gülümsemeye devam ediyor gibi görünüyor sevgili Aslan burçları. Bununla birlikte paranızı dikkatli harcamanız yönündeki uyarılarımız da sürüyor; çünkü bu sene de har vurup harman savurma potansiyelinizi görüyoruz siz sevgili aslanlar! Aslan burcunun iki finansal evinden birinde bulunan Jüpiter , 2020 senesinin ilk dokuz ayında ilginç ve cazip fırsatlar doğurabilir. Ancak tüm bu fırsatlara rağmen, yine de hızlı davranmamakta fayda var. Bu fırsatlara karşı temkinli yaklaşmalısınız.Özellikle ağustos-eylül aylarında dikkatli olun: Bu dönemler siz Aslanlar için çok zor ve yüksek risk altında. Bu süreçte radikal değişikliklere gitmemeye, yeni şeylere adım atmamakta fayda var.  

Aslanların aşk hayatına da değinecek olursak; Satürn, yalnızca Aslan’ın aşk evindeki konumu nedeniyle değil, aynı zamanda  çift evinin yöneticisi olması nedeniyle, Aslan’ın dokuzuncu evinde bulunan Uranüs ile uyumlu bir ilişki kurmaya çok müsait. Bu dönemdeki eğer bir ilişkiniz varsa, ilişkiniz ciddiyet kazanabilir. Evli olanlar için ise, ilişkileri yeni bir boyuta geçebilir, çocuk sahibi olmayı değerlendirebilirsiniz. Bekar aslanlar ise, kalplerini daha çok dinleyip, aşka bir adım daha yaklaşacaklar gibi gözüküyor! Aşk konusunda da hızlı hareket etmeden, temkinli adımlarla doğru kişi ufukta gözüküyor, merak etmeyin.

Bu sene üreteceğiniz yaratıcı fikirler size çok para kazandıracak! Jüpiter, sizi coşkuyla yaratıcılığa ve romantikliğe davet ediyor. Eylül ve kasım aylarında yaşayacağınız yoğun duygular sebebiyle, bu davetli olduğunuz romantikliğe de biraz temkinli yaklaşmakta fayda var. Duygularınızı kontrol etmekte sorun yaşayabilirsiniz. 2020’nin bu ikinci yarısı, kendi gücünüzün farkına varacağınız, öz şefkat ve güven geliştireceğiniz bir dönem olsun sevgili Aslanlar!