3 Yaz Düğünü 3 Kombin

Yaz düğünleri sezonun en iyi düğünleridir diyebiliriz. Hava mükemmeldir (tabii çok şansız olmadığın sürece) Davetliler uçuş uçuş elbiseleriyle göz kamaştırır. Yaz sezonunda yapılan düğünlerin belki de tek sorunu gelinlik giymektir. 40 dereceyi bulan havalarda gelinlik giymek çok da rahat olmasa gerek… Gelini bir yana bırakıp, davetlilere odaklanalım en iyisi.  Mekan ne olursa olsun, bir yaz düğününe hazırlanmak için 3 kombini senin için bir araya getirdik. Abiyelerin yarıştığı gösterişli düğünler için; 3 farklı mekan 3 farklı yaz düğünü 3 farklı kombin! 

Sahil düğünleri

Bizim favorimiz tam da bu! Güneşin batışıyla gelen hafif esinti, sahilde dalga sesleri… Romantik ve unutulmaz bu anlamlı güne yakışır güzellikte bir atmosfer. Böyle bir düğünde, uçuş uçuş, renkli bir kıyafet tercih etmen, hem ortam uyum sağlayacak hem de rahatlığından ödün vermemen için yapılacak en mantıklı kombin olacaktır. 

 

 

Otelde Şık Bir Düğün

Otel düğünleri yalnızca kışları yapılacak değil ya. Güzel bir dekorasyon, şık detaylarla kapalı bir alanı da yazlık bir düğüne adapte edebilmek pek ala mümkün. Fakat böyle bir düğün için seçeceğin kıyafet, bir nebze daha olsun şık olmalı, bizden söylemesi. Siyahın kış rengi olduğunu savunanlara inat, biz siyahın her mevsimin rengi olduğuna inananlar olarak siyah bir öneriyle geldik;

 

Sade Davet 

Gösteriş ve düğünün kalabalığından uzak, şık ama sade bir davet niteliğindeyse katılacağın bu düğün, renkli ama daha çabasız bir kombin tercih edebilirsin. Çabasız olmak, şık olmamak değildir bu detayı atlamamak gerek. Tek parçayla şık olabilmek de mümkün. Bizim tercihimiz bu straplez çiçek detaylı elbiseden yana, rengiyle kalplerimizi çaldı desek yalan olmaz. Aynı tonlardaki, kısa topuklu, önündeki taş detayıyla da elbiseyi tamamlayan ayakkabı bizden 10/10 puan aldı. 

 

Abiye hatta yeni açılan “gelinlik” kategorisiyle, hem kendi düğününde hem de tanıdıklarının düğünlerinde boy göstermeye bir tık uzaktasın. Haydi en güzel abiye modellerini Dolap’ta keşfet!