Bir Yaz Klasiği: Hasır Çantalar

Hasır, yıllarca yalnızca plajlarda kullanılması gereken malzemelerden biri olarak görülse de son 2 yıldır oldukça farklı bir yöne evrildi. İçine havlu, güneş kremi veya mayodan başka şeyler de koyabileceğimiz hasır çantalar sonunda üretilmeye ve trend olmaya başladı. Bir iş gününde dahi tropik bir sahildeymiş hissi için hasır çantalar bu senenin en vazgeçilmezleri. Deri, bez, büyük, küçük tüm çanta modellerini unutun ve hasır çantalara yönelin. Çünkü bir yaz klasiği hasır çantalar, sokaklara çıkmaya hazırlanıyor! Üstelik çok sade ve basit kombinlerle tamamlayabileceğiniz bir joker parça olması da artılarından yalnızca biri. Bizde senin için birkaç stil önerisini bu yazıda bir araya getirdik; 

 

Çizgili üstler ve kotlarla

En sevdiğin çizgili üst ve harika bir çift kot pantolonla tamamladığında, ikonik hasır çantanı sahil esintisinden koparmadan kombinlemiş olacaksın.
 

 

 

 

Maxi elbiseler ve sandaletler

Yazın şüphesiz en vazgeçilmez ikilisine, bir de hasır çantanı eklersen tüm gözler üzerinde olacak. İster desenli, ister tek renk; dilediğin maxi bir elbiseyle sahil esintisine ayak uydurabilir, aynı esintiyi şehrin sokaklarına taşıyabilirsin.
 

 

 

 

Mini elbiseler ve dolgu topuklular

Dolgu topuklular tüm zamanların en rahat parçalarından biri şüphesiz. Hasır çantanı tamamlamak için daha iyi bir seçenek düşenemiyoruz. Bir de mini elbiselere şans ver, gündüzden geceye geçişte en iyi kurtarıcın olacak.
 

 

 

Beyaz Pantolon 

İyi kalıplı bir beyaz pantolondan daha iyi olan çok az şey vardır, bunu hepimiz biliyoruz. O pantolonu bulduğunda, sakın kaçırma ve hemen hasır çantanı tak koluna. Üstüne dilediğin renkte bir bluz tercih edebilirsin. Çok kolay ve şık, değil mi? 
 

 

Skinny siyah pantolon ve stiletto

Hasır clutch çantanı siyah skinny jean pantolon, bir çift topuklu ayakkabı, feminen bir bluz ve bazı mükemmel aksesuarlarla eşleştir ve hem şık hem de yaza uygun bir görünüme hemen sahip ol. Yaz gecesi planlarının vazgeçilmez kombini olmaya aday gibi gözüküyor.
 

 

Keten Tulumlar & Sandaletler

Rahat şıklığın en basit hali. Üç parçada kusursuz görünüme ve konfora aynı anda sahip olmak istiyorsan, senin hasır çanta kombinin bu değil de ne?