Şans Getirenlerle Hayatına Mucizeleri Davet Et

İstanbul’da dünyaya gelen ilkokulu Prestij Koleji’nde okuduktan sonra İngiltere Egerton Rothesay School’da okuyan Can Aydoğmuş çocukluğunda yaşadığı bazı deneyimlerden sonra içsel bir yolculuğa çıktı ve İngiltere Almanya Fransa Hollanda Türkiye başta olmak üzere pek çok farklı üşkede kişisel gelişim eğitimleri aldı. İngiltere’de dört yıl insan psikolojisi beden bilinci ve bilinçaltına dizayn dekorasyon inşaat ve kurumsal hayat eğitimleri alan Aydoğmuş dünyanın en önemli hocalarıyla birlikte çalıştı. Bugünlerde ise Şans Getirenlerle oldukça ilgi görüyor.

11 yaşından beri kişisel gelişim yöntemlerine ilgi duyan Aydoğmuş, dünya çapındaki hocaların organizasyonlarını ve temsilciliklerini yaptı. Organizasyonel konstelasyon, kurumsal farkındalık, master regresyon, master hipnoterapi, NLP, bilinç altı uzmanlığı, lucid rüya, derin meditasyon eğitimleri, düşünce gücü, Vedik Astroloji ve daha birçok kişisel gelişim tekniği konusunda eğitim aldı.

Hürriyet.com.tr‘de haftada 3 gün köşe yazarlığı yapmış olan Aydoğmuş, artık Cnn Türk bünyesinde köşe yazarlığı yapmanın yanında kurumsal şirketlere seminerler vermekte, motivasyonel konuşmacı olarak davet edilmektedir.

Tüm bu özelliklerinin yanı sıra bizi Dolap’la Can Aydoğmuş’un yollarını kesiştiren Şans Getirenler isimli özel tasarım kolyeleri oldu. Sevgili Aydoğmuş satışa çıkardığı Şans Getirenler ‘ini kendi kalemiyle Dolap takipçilerine anlattı.

Nedir bu Şans Getirenler?

Uzun yıllardır, krsitallerin, taşların etkilerini araştırıyorum. Vedik Astroloji ve numeroloji üstüne eğitim aldığım zamanlarda bazı taşların ve sembollerin insanları çok olumlu etkilerken, bazılarının da çok olumsuz yönde etkileyebileceğini gördüm.

Bütün seyahatlerimde gittiğim ülkelerden, John of God’un merkezinden ve Tayland’dan kendim için çeşitli kristaller, semboller ve takılar alıp getirdim. Birde baktım ki evim yüzlerce takı yapacak kadar malzeme ile dolmuş. Hayatın içinde hiç birşey nedensiz değildir.

Son dönemde bütünsel uygulama çalışmalarının yapıldığı merkezlerdeki bazı frekans cihazlarına giden arkadaşlarım, taktıkları bazı kristaller yada takılar ile bedenlerinin enerjisinin yüksek oranda arttığının görüldüğünden, onlara bazı takılarının çok iyi geldiğini anlattılar.

Yaklaşık 22 senedir, yani 11 yaşımdan bu yana bir çok enerji eğitimleri, inisiyasyonlar ve dünyanın en ünlü enerji üstadlarından, onların organizasyonlarına aracılıkta ettiğim için öğretiler aldım.

Tanıdığım bazı insanlar için enerjisini temizledikten sonra enerji yükleyip hediye ettiğim kristallerin ardından çok olumlu geri dönüşler geldi. Birçok arkadaşımın ‘Can, bu kristal bana ŞANS GETİRİYOR!’ dediğini duydukça mutlu oluyordum.

Son zamanda bütün evin, tamamen benim planımın ötesinde, aslında kendim için kullanmak üzere aldığım taş ve takılar ile dolduğunu gördüğüm zaman ‘Can bunların hepsi senin için olamaz, bunun bir sebebi olmalı’ dedim.

Ben Feng Shui’ye ve herşeyin bir akışta olduğuna inanıyorum. Ben de olanları astrolojik ve numerolojik olarak olumlu etkileyen takıları ve kristalleri, kullanabileceğiniz şekilde enerjisini temizleyip ve pozitif enerjiler yükleyerek sizler için hazırladım.

Genelinin taşları uğurlu bir sayı olan 108 tane taştan oluşuyor. Tabii bu 108 taşın dışında aralarda ve son bölümde bağlantı bölümleri de var.

Hazırladığım bu konsepteki takılara ŞANS GETİREN adını koydum.

Bir Şans Getiren’i aldığınız zaman, içinde BENİM KENDİ EL YAZIM İLE SİZE ÖZEL BİR NOT ile yollayacağım. Ve her bir Şans Getiren’i olduğu bölümde kendine özel hali ile anlatıyorum.

Şans Getiren’inizden almanız gereken hediyeyi aldıktan sonra onu ihtiyacının olduğunu hissettiğiniz bir dostunuza mutlaka verin. Eğer Şans Getiren’i kullanmayı bıraktığınızı görürseniz, bilin ki onu artık başkasına vermelisiniz. Böylelikle verdikçe alma ve akış kanunu işler. Enerji sirkilasyonu pozitif bir akışa girer.

Hepimizin bize dönem dönem şans getirdiğine inandığımız, takılarımız, taşlarımız veya eşyalarımız vardır. İşte Şans Getiren’ler tamamen sizler için bu alana uygun bir şekilde hazırlanmıştır.

Kişiye özel yazacağım notun içinde bu 108 taşı isterseniz takmanın ötesinde her gün üç kere 108 kere tekrarlayabileceğiniz bir olumlama cümlesi de olacak.

Eşzamanlılığa dikkat edin, takip edin ve farkındalığa yönelin…

Güç ve mucizeler sizinle olsun.

Peki Şans Getirenler nasıl kullanılacak?

Şans Getiren’lerin herbirisinin kendine özel bir enerjisi vardır. Size Şans Getiren’ler ile beraber yolladığım sihirli cümleyi her gün günde 3 kere 108 kere Şans Getiren ile beraber çekerek tekrar edin. Buna en az 2 ay olmak şartı ile istediğiniz kadar, güzellikleri yaşayana kadar hatta yaşadıktan sonrada devam edin.

Şans Getiren’i dolunay zamanı Ay ışığına bırakın, Yeni Ay zamanlarında bir yastığınızın altına koyun ve her hafta 1 kez güneş ışığında olacak şekilde toprağın üstünde en az 19 dakika bekletin. Şans Getiren’i toprağın üstünde güneş ışığında bekletmeniz ile beraber enerjisi tazelenecektir. Eğer evinizde bahçe ya da topraklı bir alan yoksa bir saksı dibine de koyabilirsiniz. Lakin ideal olanı güneş gören bir ağaç dibidir. Ağaca da bu sırada sarılır ve en az 19 dakika ağaca sarılı kalırsanız müthiş olur.

Dolunay’un ışığı onu yeni enerjilerle destekleyecektir.

Yeni Ay zamanında yastığınızın altına koymanız ile beraber sizinle uyumlanacaktır.

Özellikle Şans Getiren ile beraber, her gün rüya defterinize rüyalarınızı yazın.Rüyalarınızı ve hatta tüm hayallerinizi düzenli olarak yazın.Şu ana kadar ifade edemediğiniz tüm duygu ve düşüncelerinizi yazın.Şans Getiren ile beraber yazma süreci çok farklı bir deneyim yaratacaktır.

Şans Getiren aslında sizin gücünüzü kendiniz için kullanacağınız bir araç.

Şans Getirenler mümkün olduğu kadar teninize değmelidir. İsterseniz kolunuzada dolayabilirsiniz.

Yanlız önemli bir nokta eğer kolunuza takacak olursanız sol tarafa değil, sağ tarafa takın.

Boynunuza taktığınız zamanda başka takılar ile beraber değil, tek takı olarak kullanın. Enerjiyi çok karıştırmamak lazım.

Şans Getirenler Ne İçin Kullanılır?

Venüs Şans Getiren Kolyesi :

Ucunda ateş elementini temsil eden üçgen şeklindeki John of God kristali, benim bütün John of God’a gidenlere özellikle almalarını tavsiye ettiğim kolye ucudur. Onu Kristal kuvars taşları ve Beyaz Jade taşları ile birleştirdim. John of God  kristali çok özel bir enerji taşıdığı için onun gücünün artmasına destek sağlayacak kuvars kristalleri ve Beyaz Jade ile birleşmesi koruyucu, arındırıcı, dönüştürücü, yol açan, berraklaştıran ve Venüs’ün tüm güçlerini temsil eder.

Venüs zenginlik, dişil prensip, refah , şifa ve güzellik gibi konuları temsil eder. Astroloji haritanızdaki Venüs’ün etkisini yükseltmek için Beyaz saf kuvars kristali takmak iyidir. Bunun üstüne bir de John of God’un merkezinden gelen Kuvars kristali çok özel bir etki yaratacaktır. Bu kristaller ile ilgili yazdığım yazıları mutlaka okuyun. Çok daha iyi anlayacaksınız.

Kryon Ametist Şans Getiren Kolyesi:

Bu ametist kolyesini Kryon organizasyonunda, dünyaca ünlü enerji üstadlarından Jan Tober‘ın kendisinin enerji yüklediği bölümden aldım. Bu ametist malası da aynı şekilde Jan Tober tarafından elleri ile yapılmış ve enerji yüklenmiş bir kolye. Jan Tober tarafından yapılmış üç tane kolye mala almıştım. Bunlardan iki tanesini sizlerle paylaşıp bir tanesini kendime ayırmaya karar verdim. Bu ametist kolyesinin üstünde ‘Çok yüksek spiritüel koruma, kutsama, dönüşüm ve güzelllikler içerir. Korucu ve negatif enerjiyi pozitife çevirendir. ‘ şeklinde yazıyordu. Çok etkilendim ve uzun süre bana çok hizmet etti. Uzun zamandır kullanmadığım zaman anladım ki artık başkasına gitme vakti geldi. Enerjisini temizledim ve aldığım fiyattan sizlere veriyorum. Dilerim değerini bilecek birköşeye atmadan hep kullanacak birine gitsin…

İş hayatında başarı kolyesi:

İnci, Beyaz Jade, Kırmızı Mercan ve John of God kristalinden oluşan bu kolyeyi yaparken özellikle vedik astroloji haritasında Mars ve Ay’ın yan yana geldiğindeki gibi zaten çok özel bir yoga oluşturduğunu düşündüm. Bu yoga’ya yani Mala’ya “Moon Mangala Chandra Yoga” denir. Ve iş hayatında başarı anlamına gelir. Bu incileri Brezilya‘da organik, doğal inci satan bir mağazadan almıştım. İnci sırası halinde ve bileklik olarak aldığım bu incileri enerjisini temizledikten sonra Ay ışığında bekletip hazırladım. Bütün bu bileşenleri birleştirdikten sonra da enerjisel uygulamaları tamamamladım. Dilerim özellikle hayatında güce ve iş hayatında başarıya ihtiyacı olan birisine gider. İnci vedik astroloji haritasında kişinin birinci evini temsil ettiği için önemlidir.

Aşk ve Sevgili Çeken Şans Getiren:

Kalp şeklinde John of God kristali, sarı akik, beyaz Jade, rudraksha ve dragon blood jasper ‘dan oluşan bu kolyeyi hazırlarken vedik astroloji haritasında iyicil gezegenler olan Jüpiter, Venüs ve Merkür ‘ün birleşimini hissettim. Ucundaki kalp şeklindeki taş John of God’dan getirdiğim bir taş. Bunun ile ilgili ilginç bir hikaye var. Bir bayan benimle John of God’a gelmişti. Kendisinin 25 senedir ilişkisi yoktu. Ve bir gün kristal dükkanından bir sürü taş alıyor ve ellindeki torba ile yolda John of God ile karşılaşınca hemen ondan enerji yüklemesini istiyor. O da normalde böyle bir şeyi yol ortasında, merkezin dışında hiç yapmamasına rağmen elini içine sokuyor ve bu kalp şeklindeki kristalden çıkartıyor. İlginç olan o bayan o kristali almamış ve daha önce hiç görmemiş. Türkiye’ye döndükten sonra nişanlandı ve sonra evlenip eşi ile dünya turuna gitti. Şükürler olsun ki o gün o kalp şeklindeki kristalden gidip almışım. Rudrakshalar çok özeldir ve onları da Bangkok’dan almıştım. Rudraksha özellikle Hindistan’da çok kullanılır ve manyetik alanı dengeleyerek enerji bedeni çok olumlu yönde etkilediği ve koruma yarattığından bahsedilir. Ben rudraksha taktığım zaman hep çok iyi hissederim. Açıkcası bu kolyeyi yaptıktan sonra o kadar sevdim ve enerjisini o kadar beğendim ki Dolap‘a koymamayı bile düşündüm. Ama artık sizlerle…

Dengeleyen, Anti-stress ve Topraklama:

Bu kolyeyi Kryon organizasyonunda Dünyaca ünlü enerji üstadlarından Jan Tober ‘ın kendisinin enerji yüklediği bölümden aldım. Bu toprak taşlarından olan mala aynı şekilde Jan Tober tarafından elleri ile yapılmış ve enerji yüklenmiş bir kolye. Jan Tober tarafından yapılmış üç tane kolye mala almıştım. Bunlardan iki tanesini sizlerle paylaşıp birtanesini kendime ayırmaya karar verdim. Kolyenin üstünde ‘Topraklayan, degeleyen, stressli durumlar için kullanılması önerilen ve arındıran’  şeklinde yazıyordu. Çok sevdim ve uzun süre bana çok hizmet etti. Uzun zamandır kullanmadığım zaman anladım ki artık başkasına gitme vakti geldi. Enerjisin temizledim ve aldığım fiyattan sizlere veriyorum. Dilerim değerini bilecek bir köşeye atmadan hep kullanacak birine gitsin…

Şans Getirenleri keşfetmek için hemen buraya tıkla.