Dolabını Renklendirmeye Hazır mısın?

Haftanın rengİ: Kırmızı

Renklerin duygularımızın yanı sıra eylemlerimizi ve karşımızdaki insanların bize olan hareketlerini etkilediğini biliyor muydun? Evet, siyahın her zaman asil olduğunu kabul ediyoruz ve siyah küçük elbisenin her daim kurtarıcı parça olduğunu da ancak renklerin hayatımızın üzerindeki olumlu etkisini de inkar etmiyoruz.

.Siyahları ve koyu renkleri bir kenara bırakıp Dolap’la beraber renkli bir stile sahip olmaya ne dersin ?

Cevabın < Evet > ise seni dolabını renklendirmeye davet ediyoruz. Her ayın 1. ve 3. haftası bir renk belirliyoruz ve seni Dolap’ta bu renkte en çok beğendiğin ürünü instagram hesabımız üzerinden ‘#dolabınırenklendir’ hashtag’i ile bu ürünü paylaşmaya davet ediyoruz.  Paylaştığın ürünle çekiliş listemize girebilir,  yapılacak çekilişi kazanarak Dolap’tan beğendiğin ürünün kapına ücretsiz bir şekilde gelmesini sağlayabilirsin.

#dolabınırenklendir yarışmasına nasıl katılabilirsin ? 

  • Her ayın 1. ve 3. haftasında belirlediğimiz renge ait banner’ı ziyaret ederek içinden en beğendiğin ürünü favoriye al.

   

  • Favoriye aldığın ürünü ekranın sağ köşesinde yer alan ok işaretine basarak <Instagram’da paylaş > özelliğimiz ile sosyal medya hesabına taşı.   
  • Instagram’a taşıdığın görseli < #dolabınırenklendir > hashtag’i ile dolap hesabını tagleyerek paylaş.

Yarışma Süresi Ne Kadar ve Kazanan Ne Zaman Nasıl Açıklanacak?

Her ayın 1. ve 3. Pazartesi gününde seçilen renk yenilenecek ve Instagram hesabından duyurulacaktır. Renk duyurulduktan sonraki 1 hafta boyunca bu hashtag altında paylaşımlar yapılacaktır.  Bir haftanın sonunda katılımcılar listelenecek ve kazanan kura ile belirlenecektir. Kazanan kişi hem instastory üzerinden hem de renk postu üzerinden açıklanacaktır.

Yarışmaya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Katılımcının Dolap kullanıcıs olması gerekmektedir.
  • Katılımcının paylaşımı kendi açık instagram profili üzerinden #dolabınırenklendir hashtag’i ile yaparak Dolap’ı taglemesi gerekmektedir.
  • Bir kişi  birden fazla beğendiği ürünü gerekli hashtag ile paylaşarak yarışmaya katılır.
  • Dolap aplikasyonunda hazırlanan banner içinden seçilmeyen ürünler kabul edilmez.

Yarışmayı Kazanan Kişiye Ne Hediye Edilecek?

Çekilişle yarışmayı kazanan kişiye Dolap’ta görüp beğendiği ve Instagram üzerinden paylaştığı ürün hediye edilecektir 🎁