Yılbaşında kendine iPhone X, arkadaşına iPad kazandırmak ister misin?

18 – 24 Aralık arasında arkadaşlarını DAVET ET!
Gelen her arkadaşına minimum 3 ürün eklet.
En çok arkadaşını getiren sen ol, iPhone X KAZAN!
En çok ürünü ekleyen arkadaşın da iPad’i kapsın!

KURALLAR:

  • Davet ettiğin arkadaşlarının sayılabilmesi için 18 – 24 Aralık tarihleri arasında;
    • senin DAVET KODUNU kullanarak üye olmalılar.
    • en az 3 ürün eklemeliler. (Ekledikleri tüm ürünler onaylanmalı)
  • Sahte hesaplar ve ürünler ile katılanlar diskalifiye edilirler.
  • iPhone X kazanan kişinin davet ettiği arkadaşları arasından en çok ürün ekleyen kişi iPad kazanır. Eklenen ürün sayısında eşitlik olması durumunda ödül en çok ürünü ekleyen ilk kişinin olur.
  • Kazananlar 25 Aralık Pazartesi günü açıklanacak!

ARKADAŞLARINI DAVET ETMEK İÇİN HEMEN UYGULAMAYI İNDİR !

Yarışma Koşulları

Arkadaşını Davet Et Yarışması”(YARIŞMA)’sına katılabilmek için aşağıdaki tüm koşulların yerine getirilmiş ve dolap.com’a üye olunmuş olması zorunludur.

1. YARIŞMA, DOLAPCOM ELEKTRONİK HİZMETLER VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ tarafından düzenlenmekte olup 18.12.2017 00:00’da başlar 24.12.2017 23:59:59’da sona erer.

2. YARIŞMA kapsamında, üye davetlerinin Dolap.com üyesinin özel kodu ile yapılması, Özel kod ile Dolap.com’a üye olan kullanıcıların Dolap.com hesaplarına en az 3 ürün eklemesi ve eklenen ürünlerin DOLAP tarafından onaylanmış olması gerekmektedir.

3. Özel kodu ile Dolap.com’a en çok üye davet eden ve davet ile Dolap.com’a üye olan davetlilerinin işbu koşulların 2. maddesini yerine getiren Dolap.com üyesi 1 Adet Iphone X kazanacaktır. Bu sayıda eşitlik olması halinde ödül en çok ürünü ekleyen ilk kişiye takdim edilecektir. Kazanan üyenin özel kodlu davet ile üye olan kullanıcılardan Dolap.com’da bulunan hesabına en çok ürün ekleyen üye ise bir adet Ipad kazanacaktır. Eklenen ürün sayısında eşitlik olması durumunda ödül en çok ürünü ekleyen ilk kişiye takdim edilecektir.

4. DOLAP yarışma koşul ve kurallarını yarışma süresince dilediği zaman ve sebep göstermeksizin değiştirme veya yarışmayı sonlandırma hakkını saklı tutar.

5. Sahte ve Yarışma Koşullarına aykırı hesaplar ile Yarışma Koşullarına aykırı hareket eden kişiler Yarışma esnasında veya sonrasında Dolap.com tarafından tespit edilmesi halinde yarışmadan ihraç edilecektir. Bu ihraç tamamen Dolap.com’un insiyatifinde olup Yarışmaya Katılan ihracı sonrası buna herhangi bir itiraz hakkı bulunmadığını kabul ve taahhüt eder.

6. YARIŞMA’nın kazananları Dolap.com’da 25.12.2017’de ilan edilecek olup kendileri ile iletişime geçilecektir. Ancak YARIŞMA’ya katılanların Dolap.com nezdinde adres ve iletişim bilgilerini güncel tutma sorumluluğu bulunup, DOLAP YARIŞMA’yı kazanlara Dolap.com’da kayıtlı telefon bilgilerinden iletişime geçecektir. Yanlış, eksik bilgi sebebiyle iletişime geçilememesi halinde tüm sorumluluk YARIŞMA katılımcısına ait olacaktır.

7. YARIŞMA kazanına Iphone kargo ile ulaştırılacak olup kargo kaynaklı aksaklıklardan DOLAP kesinlikle sorumluluk kabul etmemektedir.

8. YARIŞMA tanıtım görselleri tamamen temsili olup YARIŞMA sonrası kazanılacak ürün ile görseldeki ürün arasında renk vb. hususlarda farklılık bulunabilir.

9. YARIŞMA’ya katılan tüm üyeler yukarıdaki Yarışma Koşulları’nı kabul ettiklerini taahhüt ve beyan ederler.